Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Siedlisko - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie z ogródkiem Siedlisko

Siedlisko,kujawsko-pomorskie

235 000 zł144 m² 1 631,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w miejscowości Siedlisko, koło Sępólna Krajeńskiego! Powierzchnia lokalu 144 m . Działka 1263 m ! Spokojna okolica! Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Siedlisko

Siedlisko,łódzkie

849 000 zł109 m² 7 809,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Zapraszamy do odkrycia projektu domu, który redefiniuje pojęcie komfortu. To idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Siedlisko,lubuskie

275 000 zł112 m² 2 457,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Siedlisku, składająca się z mieszkania o powierzchni użytkowej 111,9 m2 położonego na I piętrze budynku wielorodzinnego oraz budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Siedlisko,lubuskie

280 000 zł112 m² 2 502,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij