Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Siedlisko - Oferty wynajmu nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

2 200 zł28 m² 79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od kwietnia z możliwością obejrzenia już teraz. Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w samym centrum Łodzi przy ul. Wigury 23. Mieszkanie o powierzchni 28 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przestronne czteropokojowe mieszkanie w samym sercu Starego Miasta w Głogowie przy ul. Rynek. To propozycja dla osób, które cenią wyjątkowy klimat historycznej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź(Siedlisko + 15 km)

4 200 zł76,34 m² 55,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na nowym ogrodzonym osiedlu przy ul. Warszawskiej, obok Las Łagiewnicki, 2 duże tarasy z widokiem na las i zieleń, winda, 2 miejsca w garażu w podziemiu budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Stryków

Stryków(Siedlisko + 10 km)

45 000 zł1 300 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo-biurowy w Strykowie, przy skrzyżowania autostrad A-1 i A-2.W skład obiektu wchodzi hala o powierzchni 1000m2 + 300 m2 pomieszczenia biurowo-usługowe. Do hali prowadzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²21,67 m² 715 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o pow. 31,67m 2 na II piętrze biurowca (gładzie, gres, przyłącza internetowe i telekomunikacyjne) przy Centrum Handlowym kurak w Zgierzu. Lokal obecnie wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł45,59 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji, w nowo wybudowanym w 2022r. apartamentowcu. Nowocześnie zaaranżowana I wyposażona kuchnia, łazienka w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²729 m² 16 038 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Numer oferty W biurze: wl/mm252b/2019 Oferujemy do wynajęcia piętro o powierzchni 729 m2 w obiekcie produkcyjnym zlokalizowanym w Łodzi, dzielnica Górna, osiedle Chojny. Zakład.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł32,44 m² 49,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne, umeblowane jednopokojowe mieszkanie w centrum Łodzi przy ul Kilińskiego 142 Mieszkanie mieści się w budynku z 2019 roku, z zamykanym podwórkiem ,.

Szczegóły ogłoszenia

26,32 zł/m²9,50 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy w ścisłym centrum, al. Kościuszki. Lokal o pow. ok 9,5 m2 - jedno pomieszczenie, z dużą szafą. Idealne na biuro rachunkowe, gabinet psychologiczny itp. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²240 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni do 240 m , usytuowany na 6. piętrze budynku biurowego w Łodzi, w rejonie skrzyżowania ulic Wersalskiej i Św. Teresy. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Siedlisko

Siedlisko,lubuskie

11,90 zł/m²840 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferuję do wynajęcia hale-magazyny w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni blisko 840m2 położony na działce 171a w miejscowości Siedlisko 10km od Nowej Soli! W bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Siedlisko

Siedlisko,lubuskie

10 000 zł442 m² 22,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:17 100 m²

Oferuję do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni blisko 442m2 położony na działce 171a w miejscowości Siedlisko 10km od Nowej Soli! W bryle budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Siedlisko

Siedlisko,wielkopolskie

5,80 zł/m²345 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia obiekt - lokal z przeznaczeniem na restaurację, pub, market, sklep lub inną działalność w centrum miejscowości Siedlisko gm. Trzcianka. Obiekt znajduje się na działce.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij